Jsme indoordesign

Zvelebujeme interiéry. Německou kvalitou, českým srdcem a naší péčí.

<p>Vítejte v indoordesign, v nápaditém lokálním
 interiérovém studiu v Chomutově!</p>

Vítejte v indoordesign, v nápaditém lokálním
 interiérovém studiu v Chomutově!

Chceme být místem, kde se setkávají nejen krásné kuchyňské designy, ale také lidé, kteří je milují. Máme vždy otevřené dveře a připravený šálek lahodné kávy pro každého, kdo má chuť si prohlédnout naše novinky, návrhy a realizace. Pojďte, setkejte se s námi a nechte se inspirovat! Těšíme se na vaši návštěvu!

<p>Proč německá kvalita? <br />Proč si vybrat naši péči?</p>

Proč německá kvalita? 
Proč si vybrat naši péči?

V IndoorDesign věříme, že spojení německé kvality a poctivého českého řemesla je receptem na dokonalý interiér.

Neděláme kompromisy na kvalitě a interiéry pro vás děláme tak, abyste se z nich mohli radovat věčně. Tomu musí také odpovídat materiál. Proto si naše partnery pečlivě vybíráme, většina našich dodavatelů pochází z Německa, země známé svou vysokou kvalitou a precizností.

<p>Váš domov - naše vášeň. Od kuchyní, přes koupelny, až po terasy.</p>

Váš domov - naše vášeň. Od kuchyní, přes koupelny, až po terasy.

Díky našim zkušenostem, znalostem a především vášni pro design, vytváříme interiéry, které odpovídají vašim potřebám, stylu i rozpočtu.

Zakládáme si na naslouchání vašich potřeb, pozornosti k detailu, kvalitě materiálů a bezchybné instalaci. Používáme výhradně materiály od předních partnerů z Německa.

Zastavte se na šálek kávy a prohlédněte si naše unikátní návrhy, novinky a realizace. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a nechte nás přetvořit váš domov na místo, kam se budete každý den rádi vracet. 

S indoordesignem můžete žít svůj sen každý den.

Navrhujeme

Vyrábíme

Dovezeme

Smontujeme

Zastavte se na šálek kávy a prozraďte nám svůj sen!

Přemýšlíte i vy o tom, že vdechnete svému domovu nový život? Zastavte se za námi na kus řeči do našeho showroomu v Chomutově. Vše s vámi probereme a přetavíme vaše představy v nadšení z hotové práce. Ať už je to nová kuchyň, přestavba koupelny nebo nádherná terasa uvidíte, že společně dáme vašemu snu přesné rozměry. Těšíme se na vás!Domluvit schůzku a zjistit víc