Německá kvalita
s naší péčí

Navrhujeme

Vyrábíme

Dovezeme

Smontujeme

Navrhujeme a tvoříme interiéry.
Více než 20 let.

Roman Filip

zakladatel Indoordesign

Jsme v tom s vámi od A do Z. S německou kvalitou a naší péčí.

Jak jste spokojeni s naší prací?

Náš sen o krásné rodinné kuchyni se stal skutečností! Roman nám poskytl nesmírnou péči a pozornost. Náš nový prostor je nádherný a všechny Romanovy doporučené úpravy jsou perfektní pro naši malou rodinu.

Lucie, Honza a malý Jiřík, Jirkov

Můžeme upřímně říct, že Indoordesign nám pomohl vytvořit kuchyň, která se stala naším dokonalým útočištěm. Všechny detaily jsou promyšlené a dokonale splňují naše potřeby. Naše večery jsou ještě krásnější díky čistému a funkčnímu prostoru, který pro nás Roman vytvořil.

Ema a Milan, Liberec

Žiju sám a tak pro mě kuchyň nikdy nebyla prioritou. Nyní mám kuchyň, která je elegantní, efektivní a pohodlná. Zároveň je ideální pro ty okamžiky, kdy si chci v klidu užít sklenku vína se svými kolegy. Celý tým Indoordesign skvěle pracoval na tom, aby mi vyhovovala každá jednotlivá část mé nové kuchyně.

Martin, Plzeň

Naše nová kuchyň je opravdovým srdcem našeho domova. Indoordesign nám pomohl vytvořit krásný, ale také velmi praktický a snadno udržovatelný prostor. Roman pro nás vymyslel několik skvělých nápadů, které nám umožňují trávit čas s našimi vnoučaty pohodlně a bezpečně. Jsme nadšení a děkujeme!

Jana, Karlovy Vary

Kuchyň se stala ideálním místem pro naši velkou rodinu. Díky Indoordesign máme nyní dostatek místa pro všechna naše rodinná shromáždění a každodenní jídla. Prostor je nádherný a funkční, přesně jak jsme si přáli. Všechny naše rodinné okamžiky jsou nyní ještě krásnější!

Velmi početná rodina, Měděnec

Tým z Indoordesign mi pomohl vytvořit perfektní kuchyň pro mě a mou dceru. Je malá, ale přesto velmi funkční a krásná, přesně jak jsem si představovala. Mám teď nádherný prostor, kde mohu vařit, zatímco moje dcera píše úkoly. A vše za velmi rozumnou cenu! Je to pro nás skutečný sen, který se stal skutečností.

Hodnocení od maminky samoživitelky, Chomutov
<p>Vítejte v indoordesign, v nápaditém lokálním
interiérovém studiu v Chomutově!</p>

Vítejte v indoordesign, v nápaditém lokálním
interiérovém studiu v Chomutově!

Chceme být místem, kde se setkávají nejen krásné kuchyňské designy, ale také lidé, kteří je milují. Máme vždy otevřené dveře a připravený šálek lahodné kávy pro každého, kdo má chuť si prohlédnout naše novinky, návrhy a realizace. Pojďte, setkejte se s námi a nechte se inspirovat! Těšíme se na vaši návštěvu!

<p>Proč německá kvalita? <br />Proč si vybrat naši péči?</p>

Proč německá kvalita? 
Proč si vybrat naši péči?

V IndoorDesign věříme, že spojení německé kvality a poctivého českého řemesla je receptem na dokonalý interiér.

Neděláme kompromisy na kvalitě a interiéry pro vás děláme tak, abyste se z nich mohli radovat věčně. Tomu musí také odpovídat materiál. Proto si naše partnery pečlivě vybíráme, většina našich dodavatelů pochází z Německa, země známé svou vysokou kvalitou a precizností.

<p>Váš domov - naše vášeň. Od kuchyní, přes koupelny, až po terasy.</p>

Váš domov - naše vášeň. Od kuchyní, přes koupelny, až po terasy.

Díky našim zkušenostem, znalostem a především vášni pro design, vytváříme interiéry, které odpovídají vašim potřebám, stylu i rozpočtu.

Zakládáme si na naslouchání vašich potřeb, pozornosti k detailu, kvalitě materiálů a bezchybné instalaci. Používáme výhradně materiály od předních partnerů z Německa.

Zastavte se na šálek kávy a prohlédněte si naše unikátní návrhy, novinky a realizace. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a nechte nás přetvořit váš domov na místo, kam se budete každý den rádi vracet. 

S indoordesignem můžete žít svůj sen každý den.Domluvit schůzku a zjistit víc